| Hdanin06 a întrebat:

Dupa cat timp de relatie este normal sa ai relatii intime cu o persoana desigur atunci cand totul decurge foarte bine?

Răspuns Câştigător
| InnaArkane a răspuns:

Pai este bine sa incepi viata sexuala cu persoana iubita atunci cand sunteti siguri ca va cunaosteti unul pe altul, aveti incredere unul in celalat si sunteti siguri si pregatiti sa faceti pasul urmator.Sa fi pregatit nu inseamna sa gandesti "Daca e pe interes si o sa ma lase dupa ce facem acest pas" sau chestii de genu'. Bafta.

2 răspunsuri:
| Klaryssa a răspuns:

Nu este o durata exacta. Daca se iubesc, daac au incredere unul in altul, daca se simt pregatiti nu au nevoie de timp.

| LorenaAnca a răspuns:

Nu exista o anumita perioada de timp. Partenerii trebuie sa aiba incredere unul in altul, sa fie siguri pe ei si bineinteles sa fiti de acord. Bafta!