| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am terminat clasa a 7-a am ramas insarcinata si nu am mai comtinuat scoala. Acuma am 16 ani si as vrea sa ma intorc la scoala dar nu stiu daca faca bine. dati-mi un sfat si mie va rog!

6 răspunsuri:
| Kay a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi, a fost o perioada grea pentru tine. Revino la viata ta de copil, si du'te la scoala. Educatia este foarte importanta. :*

| Dianafamous a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te intorci la scoala :d nu stiu ce o sa faci fara o facultate...gandeste-te bine, ai un viitor in fatahee heeDeci du-te la scoala :d bafta kiss

| Razvan a răspuns:

Ar trebui sa te intresezi la institutia la care ai terminat cei 7 ani de scoalathinking

| aliyna a răspuns:

E bine ca vrei sa-ti termini studiile, du-te la scoala unde ai terminat cele 7 clase si sigur te vor indruma si te vor sfatui ce sa faci.Bafta!

| Denii_9937 a răspuns:

Esti cumva adina?

| loving2008 a răspuns:

Ar fi bine sa iti continui studiile.