| Th3eo a întrebat:

Dupa ce imi indrept parul cu placa are un miros neplacut chiar daca sunt proaspat spalata pe cap. Cum sa fac sa nu mai aiba acest miros?

1 răspuns:
| buterfly a răspuns:

Heey! Pai mirosul acela poate sa apara de la faptul ca ti se arde parul.Foloseste inainte de a-ti intinde parul un ulei special sau o crema pentru a nu ti se arde parul si nu o sa mai ai mirosul acela(gasesti in magazinele de cosmetice astfel de produse). Eventual dupa ce ti l-ai intins si ai totusi impresia ca miroase, da cu putin fixativ!winking