| LoveAngel223 a întrebat:

Dupa ce va uitati la fenomene stranii de pe discovery ce faceti?laughingdau fundita celor mai fricosi!

Răspuns Câştigător
| Bettt:) a răspuns:

Ma bag sub plapuma si acolo raman.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dar cine se mai uita?oh go onDupa primele episoade am zis ca draq se mai uitaworried
Am visat numai draci toata noaptea

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dp ce ma uit la fenomene stranii, dormhee hee si nu mi-e frica deloc.Realitatea e realitate si se afla dincolo de TV. Nust de ce mi-ar fi frica. Bineinteles ca daca as vedea lucrurile miscandu-se degeaba prin casa sau daca as auzi voci ciudate, as murii de frica.big grin

pa, pa.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi adorm cu TV deschislaughing

| M.madallina a răspuns:

Eu n-am pierdut niciun episod, chiar imi place...si dupa ma culc

| mariaw a răspuns:

Dorm. Cand apuc sa ma uit(si ma straduiesc s-o fac cat mai des), imi tine loc de poveste de adormit.Nu o sa bravez si sa zic ca nu-mi lasa niciun fel de reactie, dar pana acum nu mi-a influentat visele sau activitatile imediat urmatoare, sau oricareoh go on

| MsETouch a răspuns:

Nu ma mai misc din pat. si de cele mai multe ori adorm sau ma uit la altcevalaughing

| cr1571n3l a răspuns:

Hmm.cand ma uitam incercam sa nu adorm sa pot vedea tot episodul...nu prea ma sperie... oricum nu mai da Fenomene Stranii pe Discovery crying

| alexa141 a răspuns:

Eu nici nu m apot uita la tothee hee stau cu plapuma la ochi.si dupa aia cand vreau sa ma duc la baie incep sa plang:-ss mi e frica.si nici a doua zi nu imi revin.si cand ma uit in oglinda simt ca e cineva langa mine:s e aiurea

| elypisssy a răspuns:

Dupe ce mauit la fenomene stranii ascult muzica iar apoi ma culc nu cred ca e vreo problema nu?

| cris05 a răspuns:

Buna, dupa ce urmaream Fenomene stranii. aveam niste viseee! Ca sa scap de ele am apelat la a nu mai urmari emisiunea laughing Dar daca ai pe cineva cu care sa impartasesti aceasta emisiune, eu zic ca merita. Succes!

| RaIonut a răspuns:

Eu abia astept sa inceapa asa bine pot dormi laughing) de bubuie pereti nu aveti de ce sa va temeti mai degraba ma tem de vii de cat de mortilaughing