| DmnProfesoara a întrebat:

Dupa parerea voastra care ar fi un simbol frumos ANTIdrog?

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Un simbol de marijuana cu verde, iar pe contur sa se continue cu o floare negru, si sa se faca in roz.

| nirvanacartof a răspuns:

Mhhhh...
Am imaginatia bogata, deci:
Un mar, in care este infipta o siringa.Maru pe jumatate uscat.

| xXxRaduxXx a răspuns:

Http://www.buckleupshop.co.uk/......a-leaf.jpg

ceva de genu'? eu zic ca se potriveste.

| petruclaudiu78 a răspuns:

Un "simbol" (cum ii zici tu) antidrog nu trebuie sa fie frumos, dimpotriva, trebuie sa fie socant, sa transmita un mesaj puternic.
Uitandu-ma la poza ta, cu inima pe tricou, mi-a venit in minte o mana cu urme de seringa si o seringa infipta intr-o inima tatuata pe mana respectiva. Nu sunt prea inspirat la ora asta, pentru mai multe idei, pentru ca sunt sub efectul drogurilor.
Glumesc, desigur.