| ramitzu a întrebat:

Dupa parerea voastra care telefon este mai bun? Samsung gs3370 sau BlackBerry?

3 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Eu as alege BlackBerry. Este adevarat ca sunt cam scumpe dar cred ca merita fiecare banut happy Desigur eu am ales dintre cele 2 alese de tine, desi te-as sfatui sa iti iei un LG KP502 Cookie. Eu sunt foarte multumit de el happy Sper ca te-ai gandit foarte bine happy

| devine a răspuns:

Samsung. e o tampenie inca, faza cu BlackBerry-ul pentru ca costa foarte mult abonamentele de tip BlackBerry

| bogdan_1876 a răspuns:

Eu cand am vazu cu arata un BlackBerry n-am crezut cai telefon este prea complicat te-as sfatui sa-ti iei Samsung gs3370 e mai bine.