| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra credeti ca cineva poate iubi pe altcineva daca se vad doar in vacanta, el fiind de la tara si ea din bucuresti? Nu cumva este o atractie fizica pentru ca poate se bucura si se plac doar cand se vad. voi ce credeti.

1 răspuns:
| Onn3 a răspuns:

Ba sa stii ca nu e doar aractie fizica poate sa fie chiar o dragoste nebuna si mie mi s-a intamplat la fel si inca mai sunt cu el si dupa 3 ani jumate de relatie si ne iubim mult de tot