| ladygaga a întrebat:

E adevarat ca atunci cand baietilor le place o fata se gandesc toata ziua numai la ea?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vezi sa nulaughing
Asta le place sa creada feteloroh go onBaietii se gandesc la fata respectiva exact atata timp cat ea se afla in campul lor vizual. Apoi... apare alta. Daca s-ar gandi asa mult la ea de ce nu ar suna-o de cand ar pleca si o suna dupa mai multe zile? Pentru ca uita al cui e numarul ca au mai multe fete cu numele alalaughing

| Bacemi a răspuns:

Da. Cand imi atrage o fata atentia ma gandesc la ea un timp indelungat. Si in conditiile in care o pot reintalni cu atat mai mult. Pentru ca vreau sa fac o impresie buna. E ceva normal.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Normal, aşa e şi la fete. Baftă!

| bOse a răspuns:

Din pacate, da.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da si nu. depinde, mai ales daca baiatul lucreaza si are multe pe cap la job. In acest caz nu are timp sa se gandeasca si la mademoiselle ce il asteapta acasa in corset...

Răspuns utilizator avertizat
| Sebiii a răspuns:

Da, sa-ti povestesc cum a fost la mine cand am iubit prima fata in viata mea.
Era celebrul anotimp vara si ieseam in oras cu baietii si ne intalneam si cu niste fete, care le stiam de mult timp. Dar de la un timp una dintre ele mi-a atras atentia nici eu nu stiu cu ce, dar mi-a atras atentia. Dupa mai multe zile cand ne tot vedeam si ne vorbeam mult mai mult ca inainte, am inceput sa ma indragostesc de ea:X. Pur si simpu cand ajungeam seara acasa vroiam sa treaca timpul mai repede sa o vad si a 2-a zi. Era ceva de nedescris, eram indragostit nebuneste de ea si ea de mine si taceam am2 malc, nu vorbeam de dragoste deloc, despre orice altceva dar nu despre dragoste. Pur si simplu simteam gol in stomac nici eu nu stiam ce se intampla cu mine in perioada aceea. Pana cand ne-am retras intr-un loc mai pustiu si ne-am uitat unu la altu, nea placeam am2 dar nu zicea nimeni nimiclaughing, pana cand am sarutat-o, mai ales ca era primul meu sarut, era magnific nu-ti pot explica ce simteam in momentul ala.
Deci, cel putin mie cand imi place de o fata ma gandes tot timpul la ea, nu numai o zi
Bafta si sper ca nu v-am plictisitbig grin