| briquette a întrebat:

E adevarat ca atunci cand iti faci buletinu` n.ai voie cu parul desfacut sau cu breton?straight face

9 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Hmmm...eu cand mi-am facut buletin aveam breton si parul desfacut, ori era beat ala, ori aveam voie laughing. Daca nu iti intra bretonu in ochi ai voie(desi al meu intra in ochi xD)Si sa nu fi machiata tongue

| KorpiklaaniV a răspuns:

Nu.Mama in poza de la buletin are parul desfacut si bretonul desfacut.Doar ca n-ai voie sa zambestisad funditsh'a?big grin?

| MissChocolatte a răspuns:

Poti sa ti'l prinzi cum vrei laughing eu l'am avut prins dar am avut breton, nu a zis nimic vroiam sa il desfak, nu zicea nimic.

| Kiddc a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva, adic apoza de la buletin trebuie sa te arate cum esti tu cat mai natural astfel incat s apoti fi recunoscut usor daca esti t in poza sau altcineva.

| MaditsSaaa a răspuns:

Bineinteles ca nu!
Parul n-are treaba, poza trebuie sa fie serioasa :-s (nu trebuie sa zambesti.stai dreapta)

Eu imi urasc poza din buletin I don't want to see
XOXO

| BuBuLoi21 a răspuns:

Buna. nu, nu e adevarat. eu am buletinul cu parul desfacut. te poti face cum vrei :*

| Andra_2494 a răspuns:

Nu-i adevarat nu are nici o treaba.

| adriana_8719 a răspuns:

Nu. si eu am crezut acelasi lucru si m-am dus cu parul prins...iar apoi mi-am vazut toate prietenele in poza de pe buletin cu parul desfacut. Daca iti sta mai bine cu parul desfacut, du-te asa! nu face aceeasi greseala ca minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui adevarat mama in buletin are breton si eu in buletinul meu recent mi l-am facut si mi parul desfacut singura conditie e sa nu zambesti si sa ti se vada macar ochii ca doar nu purtam breton incat sa nu ni se vad...happy stai relax ai voie cum vrei tu numai sa ti se vada fata ok?