| beyou21 a întrebat:

E adevarat ca baietilor inalti le plac fetele scunde?
Asi vrea daca sa poate sa-mi spuna si cativa baieti inalti parerea lor...si daca da... ce va place asa mult la cele scunde?

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Hey, nu se poate generaliza.De ce trebuie mereu sa generalizam? Nu conteaza numai inaltimea la o persoana.Sunt atatia alti factori... si poate, e adevarat ca nu e tocmai placut vizibil sa vezi o fata mai inalta si un baiat mai scund, dar pana la urma daca ei se plac, nu e nici o problema. Exact asa e si cu baietii inalti. Nu le place o fata doar petnru ca e scunda...

Yana.

5 răspunsuri:
| Blue_2059 a răspuns:

Prietenul meu are 1 80, eu 1 67
Si lui ii plac fetele micute.
Din ce am auzit de la el, mi-a zis ca cele mici sunt dragute si poti sa le misti cum vreilaughing
Sper ca am fost de ajutor:*

| Skeletonized a răspuns:

Sunt sigura ca intr-o relatie nu inaltimea conteaza laughing nici macar varsta whistling
Nu cred baietilor inalti le plac doar fetele mai scunde (desi sunt sigura ca nu le plac cele mai inalte big grin cu exceptiile de rigoare) ci pur si simplu sunt atrasi de respectiva fata (nu doar fizichappy ).

| georgegs a răspuns:

Doar.noi.lua.una.de.1.96.si.eu.sa.am.1.60laughing))

| :X:X a răspuns:

Is mai dragute fetele scunde big grin

| lharisse a răspuns:

Eu am 1. 95 si nu`mi plac fetele scunde, imi plac cele a 1. 70, 175. gen. big grin