| MataaBa a întrebat:

E adevarat ca daca faci anumite exercitii iti cresc sanii? Daca da, ce exercitii? Dau funditalove strucklove struck:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te freci cu hartie igienica

5 răspunsuri:
| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

Buna... UIta-te aici:
http://healthy.kudika.ro/......nilor.html

Sper sa te fi putut ajuta! Bafta!

| Roxynutza_7660 a răspuns:

Masura A:

Exercitiu: Asezati-va pe marginea unui scaun, astfel ca gambele sa formeze cu coapsele un unghi de 90 de grade. Apucati-va cu mainile de partea din spate a spetezei scaunului si ridicati genunchii (cu picioarele indoite) cat puteti de sus. Repetati de 10 ori. Miscarea intareste intregul tors si ridica sanii.

Masura B:

Exercitiu: stati drepte, cu picioarele desfacute la nivelul umerilor. Bratele atarna pe langa corp, intoarse inspre coapse, in fiecare din palme fiind cuprinsa o greutate de 1 kg. Ridicati bratele lateral, pana ce ajung paralele cu podeaua. Repetati de 12 ori.

Masura C:

Exercitiu: Puneti cateva perne mici sau o perna mare pe podea si asezati-va cu mijlocul peste ea, culcate pe spate. Tineti in fiecare mana o greutate de 2 kg. Intindeti bratele in sus, apoi lasati-le sa coboare lateral pe podea, ridicandu-le iarasi. Repetati de 12 ori.

Masura D:

Exercitiu: Stati drepte, cu pieptul impins inainte. Apropiati-va omoplatii, ca si cum ati tine intre ei o minge de tenis, tragand umerii si coatele spre spate. Incordati-va timp de 5 secunde, apoi relaxati-va. Repetati de 12 ori.

Nu uitati: spalatul sanilor, dimineata si seara, cu apa cat se poate de rece (intre 30 si40 de ori), precum si clatitul cu apa rece amestecata cu bere au un efect garantat de lifting asupra pieptului. In cazul perseverentei, efecte vizibile apar la capatul a 2-3 luni.

Incearcawinking Poate functioneaza.big grin

| resp3ct a răspuns:

Nu iti cresc sanii...Ai rabdare.Cresc ei singuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat. Exercitiile de matematica pentru clasele X-XII. Daca nu sunt suficiente avanseaza spre analiza matematica pentru invatamantul superior si nu vei fi dezamagita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu ca daca faci mult sex corpul tau se dezvolta mai repede si asa vei ave sani mari si frumosi!