| Anelis a întrebat:

E adevarat ca daca faci sex anal iti cresc sanii?laughing)) mie mi se pare o prostielaughingrolling on the floor voi ce ziceti?laughing

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e adevarat.

| Hmmmm a răspuns:

Tu iti dai seama cate fetite d 12-15 anisori ai convins acu sa faca sex anal?laughingaveam aici o fetita d 12 ani ieri care se plangea ca nu are sanilaughingar fi trebit sa ii dai ei ideea asta sa o puna in practica si sa ne zica si noua rezultatelelaughing)

| madalicious a răspuns:

Este doar inca o inventie pe care au postat-o oamenii pe internet si altii au dat-o mai departe din purul fapt ca nu au nicio treaba.

Nu cresc sanii, ci fundul.

| OanaG a răspuns:

Ce treaba are fundu` cu sanii?happy Iti face fundu mai bombat, daca iti da si cateva palmerolling on the floor

Nu e adevarat ca-ti cresc sanii!

| Ana-Maria94 a răspuns:

laughingiti dai seama, ar disparea sexul normal si s-ar face doar anal

| yanny`s a răspuns:

Ia incearca si imi zici si mie dupalaughing

| LuS[z] a răspuns:

laughingce prostie! nu nu e adevarat!

| Pisiii :x a răspuns:

Daca ar fi adevarat toate fetele siar baga degetele in fund laughing

| Roby67 a răspuns:

Nu este adevarat.
Daca ai fundul mare si sani mici, trebuie sa freci cu hartie igienica intr ei; de ce? Pentru ca la fund a dat roadewinking (gluma) rolling on the floor

| Seline a răspuns:

Asta e noua metoda de a prosti fetele sa faca sex anal laughing

| nikki_6730 a răspuns:

Nu-i adevarat.

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Unde ai auzit tampenia asta?laughing

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Ce intrebarii idioate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se pare o prostie fara logica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare chiar asa?
O prostie zici laughing Daca asta credei nu mai puneai intrebare aici.
Incearca > sa ne spui daca ti s-au marit.

| alyn23 a răspuns:

Da iti cresc si

poti sa ramai si insarcinata in anus si iei si un milion de euro ca esti prima femeie care a ramas insarcinata in anus