| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca folosesti fard (de pleoape) la 20 de ani vei fii zbarcita ca una de 50?!

Mie una sincer, chiar mie tare frica!
sad

Am 15 ani happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pielea nu va avea un aspect atat de imbatranit intr-un timp atat de scurt, dar se va rida mult mai repede(fardurile, fondurile de ten etc duc la imbatranirea prematura a pielii). Daca-ti doresti ca tenul tau tanar sa se mentina cat mai mult timp, evita folosirea acestor produse.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Zonele pe care te dai regulat vor face riduri mult mai repede (nu chiar asa, dar la 30 vei arata de 40).