| Dade01 a întrebat:

E adevarat ca de 24 ianuarie suntem liberi de la scoala? ( sunt din gimnaziu)

Răspuns Câştigător
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Nu ieste adevarat a sa sar fi zis dar ne-a spus la scoala ca venim luni

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In Romania nu o sa fie zi libera, la mine e (fiesta local) si nu merg la curs.

| Libelle a răspuns:

Din pacate nu...

| forever4you a răspuns:

Nu nu este adevarat, eu luni ma duc devreme la scola pentru repetitii si cica avem liber da sigur...pai as vrea eu

| loock a răspuns:

Nuu e adev...normal ca trebuie sa mergi. e ca si cum ar fi o zi ca oricare alta.bine daca nu cumva sunt ceva concursuri sau serbari.ma rog

| oana1238105 a răspuns:

Nuu!