| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca de obicei clasele de a noua fac ore dupa masa la liceu? e ca un fel de regula? de ce?crying

8 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Nu e nicio regula, depinde de liceu. La mine toate clasele, 5-12, fac dimineata ore.

| juniper a răspuns:

Nu, eu am fost a 9a, ca acum trec intr-a 10a si nu am tinut niciodata ore dupa masa, am tinut ore normale ca si ceilalti.

| bluesky a răspuns:

Nu e advarat. Adica nu am mai auzi de "regula" asta. Poate ca e o exceptie la scoala tatongue

| liveincolors a răspuns:

Din cate am inteles eu, 2 ani se face dupa-amiaza, 2 ani dimineata. Nu se face la toate liceele a 9a dupa-amiaza.

| mariaw a răspuns:

Difera de la un liceu la altul

| KidDu` a răspuns:

LOoool laughing
Doamnee.
Deci se fac ore de dupa masa doar daca sunt prea putine clase. laughing.
Daca sunt prea putine sali de clasa si prea multi elevi se recurce la aceasta metoda.winking

| Meandjustme a răspuns:

Nu exista nici o regula asta depinde de liceu si de orarul lui. Dar din cate stiu eu clasa a 9a face dimineata parca. cel putin la mine la liceu asa e.happy

| BUlululica a răspuns:

Pai daca faci de dimineata ajungi pe la 4 si asa ca esti de dup poti sa iti faci si teme si cand vii de la scoala sa iesi si afara logic am pus si eu int asta