| VulpeaDinUmbra a întrebat:

E adevarat ca dupa ce o fata cu care esti prieten chiar si ca fratii sa fiti trebuie sa nu mai iesi cu ea dupa ce si a facut iubit? Deci daca era singura cand te ai imprietenit cu ea si si a facut intre timp iubit. E adevarat ca trebuie sa se incheie acea prietenie si sa nu te mai intalnesti cu ea? happy Si sa i spui ca nu va mai puteti vedea dar fara sa ii spui adevarul ca de ce nu mai puteti? Sau nu e adevarat asta si poti iesi cu o fata asa ca niste prieteni chiar daca si a facut iubit? Eu unul nu vad nimic inneregula cu asta si mi se pare absolut normal, dar... Unii nu sunt de acord si spun ca nu e. Voi ce spuneti?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

A treia persoana intr-o relatie nu mai are ce cauta, ca-i in plus. daca fata si-a facut iubit, tu ce mai vrei de la ea?
Vezi-ti de drum, iesi cu baietii ori cauta-ti si tu o iubita.