| dennys14 a întrebat:

E adevarat ca dupa renuntarea fumatului, plamanii se curata si se refac ca inainte?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dureaza in timp sa se purifice

| AnemonaP a răspuns:

După un timp încep să se regenereze și să se refacă, asta nu înseamnă ca in proporție de 100% dacă, săracii, au fost chinuiți cu tigari ani de zile. Nu asculta sfatul sa nu te lașilaughing e groaznic sfatul.

| Lukasssz a răspuns:

In cam 3-4 luni!

| raMLesS a răspuns:

Nuuu, e fake, mai rau le faci ca genetica lor se schimba si functioneaza ca un incarcator iar plamanii sunt telefonul/bateria... cu cat nu il incarci, cu atat pierde din putere si capacitate, asa si cu plamanii.
Odata ce te apuci nu e recomandat sa te mai lasi pentru ca plamanii sunt dependeti de tigara iar fara ea nu pot functiona si iti dau peste cap intregul organism.
Funda?

| siriusblack98 a răspuns:

Eu știam că plămânii nu au putere regenerativă asemenea ficatului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.