| AnonimAwesome a întrebat:

E adevarat ca Florin Salam face fap fap fap si Dodel de la steaua urla cand o vede pe Bomba Neagra la TV? si cand Mihai costea ii zice lui Becali..Si ce daca fac..cu Cruduta ai ceva impotriva? sau cand zice becali ca lui Nila ii tremura picioarele(cum adica ii tremura plicioarele?)

1 răspuns:
| konectarrapanooon a răspuns:

Da da da si in legatura cu ce zice becali se refera ca e prea zlaba si cand merge parca se rupewinking la asta s-a referit rolling on the floor)))))))))