| Live.Laugh.Love a întrebat:

E adevarat ca fostul' sot a lui Avril Lavigne a dat-o in judecata pe vedeta?

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dawinking Este adevarat happy
Cel putin asa scrie prin reviste laughingSi pe netbig grin

| Puiutz a răspuns:

Da!
Deryck o da in judecata pentru jumatate din avere.
Bani pe care ea i`a muncit multi ani la randstraight face... ce omangry.
Pacatsad, dar asta e adevarul.

| farsa a răspuns:

Mi se pare ciudat ciudat :lucreaza in continuare la cel de al patrulea album al iei si spune chiar ea a declarat intr-o dimineata la radio ca sunt cei mai buni prieteni(avril face un ''tur'' de promovare pe la radiourile din lume la melodia alice poate sti ) si totusi o da in judecata?" in ciuda faptului ca o iubeste asa de mult o da in judecata pentru o mare parte din avere.straight face