| Cristinaaa4 a întrebat:

E adevarat ca in ziua de azi nu poate sa iti placa ceva fara sa fii criticat sau sa fii injurat,si cind spun asta ma refer la cintareti,trupe,muzica,seriale etc. Fiecare are gusturile lui si are voie sa ii placa de cine vrea. Dar intotdeauna haterii apar si incep sa ii injure. De exemplu, One Direction. Multi urasc aceasta trupa pentru ca au multa faima,si multi fani, si toti cred ca ei au toate astea degeaba. Poate sunt gelosi, nu stiu. Dar ei au asta pentru ca merita. Au muzica buna, glasuri bune, clipuri bune. De ce exista hateri? Pentru ca sunt gelosi pe faima lor.
Alt exemplu: Justin Bieber. Foarte multi baieti il urasc pentru ca multe fete il adora si sunt fane inraite. Si stiti de ce are fane? Pentru ca are muzica buna. Si iar hateri apar.
V-am dat doar 2 exemple si stiu ca e putin dar trebuie sa va dati si voi seama ca nu trebuie sa injurati pe nimeni daca e mai diferit decit tine sau daca ii place altceva. Fiecare suntem egali. Si daca cineva e de acord cu mine, scrieti si voi mai jos opinia voastra!

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Buna!
Eu sincer nu-s sunt fana One Driction nici a lui Justin Biber.
dar ma bucur totusi de reusita lor happy
poate o sa imi placa si mie nu se stie...
dar lumea ramane fiecare cu parerile lor, asa ceva nu putem schimba.

6 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Avem fiecare gusturii diferite Dar ar trebui sa invatam sa ne apreciem pe noi si apoi pe celanti din jurul nostru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum tu ai dreptul sa iti placa ceva, asa au si ei dreptul sa le displaca si sa isi exprime neplacerile. Cine vrea asculta ce au de spus, cine nu, ii ignora dar nu ai cum sa dai in cap cuiva ca isi spune nemultumirile.
Eu una sunt fata si il urasc pe JB. Nu are cine stie ce voce si pe langa asta e foarte arogant. In general, cand fanele lui trec de 15-16 ani incep sa realizeze ca nu mai e "fat frumos".
One direction nu ascult dar sunt ok. Ei chiar muncesc din greu, sunt uniti si chiar isi apreciaza fanii.
Gusturile nu se discuta. Nu trebuie sa iei in seama ce spun altii.
Eu ma simt de parca as fi singurul om care asculta un anumit gen de muzica. Toti prietenii imi zic " ce naiba e asta" dar sincer nu ii bag in seama si raman la ce ascult eu atata timp cat imi place.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe biber nu il plac (urasc e cuvant mare ) pentru ca a ajuns sus pe baza la toate proastele de 12 ani, si acum imi place ca le face in toate felurile. si proastele fiind proaste, tot il plac. cat despre ceilalti (one direction), habar nu am cine sunt.

| Vanqu1sh a răspuns:

Pentru ca fiecare om are pareri. Fiecare si le exprima in modul lui. One Direction imi place, sunt super ok baietii, dar Bieber? A avut mai multa reclama decat ar fi trebuit ( este doar parerea mea )

| laramistigan27 a răspuns:

Da,ai dreptate frate.Mie nu prea imi plac Justin Bieber(asa se scrie?)si One Direction, da' nici nu incep sa-i injur.Adica eu consider pe haterii astia cam nesimtiti si care n-ar trebui sa se bage unde nu le fierbe oala.Eu fac doar glume pe seama la One Direction, da' asa in gluma, stii tu la ce ma refer ca chiar n-am nimic cu ei, doar ma istrez si eu. happy

| Criminal2 a răspuns:

Hateri sint pentru a da stimul.