| NiuSea a întrebat:

E adevarat ca Justin Beiber este gay?

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu cred!
astea sunt barfe neadevarate, ca sa ii creeze lui o imagine proasta!
pa-pa!love struck

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu

| GuessWho a răspuns:

Asta spun majoritatea care nu il suport.
Nu as spune ca e gay.
Nu stiuthinking
Nu am dreptul sa inventez zvonuri ciudate.
big grin

| Selena54 a răspuns:

Nu cred...

| FreakyFred a răspuns:

Are fata de solcanu...

| B3belusha a răspuns:

Nop, a vut si are iubite fete. e straightwinking

| KatherineSparks a răspuns:

... si cand puneti o intrebare, o mai si ganditi? happy Too hard, right?
Nu este gay. :-J

| bianka93 a răspuns:

No way...nu e adevarat

Răspuns utilizator avertizat
| theosavus a răspuns:

Da, este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! zvonuri...mereu se intampla asa.cand apare o noua vedeta primul lucru care se zice despre el/ea e ca nu are talent la cantat, ca falseaza.incetati cu prostiile...nu e gay.:-P

| Bby_4689 a răspuns:

Poate ca arata ca un gay. dar nu este.

| LaviniaFeraru12 a răspuns:

Nu inteleg de ce toata lumea creeaza zvonuri urate despre justin bieber. El nu este gay desi majoritatea cred asta.Nu sunt obsedata de el dar imi place foarte mult cum cum canta si cum arata! Va pup! PIS

| crysscool a răspuns:

Nuuuuu asta zic cei care nu il cunosc cu adevarat dar el nuuuuu e gay