| Pretending a întrebat:

E atat de greu sa gasesti baiatul potrivit. Unul care sa nu te insele,sa te alinte,sa fie si dragut,sa nu se poarte urat, sa ne respecte.
Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Că prea ne place nouă, fetelor, să facem pe suferindele.

| Yosifica a răspuns:

Daca ma crezi si eu credeam acelasi lucru, Ma saturasem! era o prostie treceam pe strada si vedeam numai mitocani si smecherasi dinaceia gen '' Cf pisi?'' care nu vor altceva decat o noapte, pur si simplu sa`si bata joc de sentimentele fetelor care tin la ei, dar fraierii tot fraieri raman, acum multumita Lui Dumnezeu am gasit baiatul pe placul meu care ma alinta, nu ma inseala, dragut, sensibil, tanfru, respectuos, frumos, care stie sa trateze o fata si care iti dovedeste prin fapte increderea si cere altceva decat sa-i oferi dragostea de care are nevoie si sa te faca sa te simti cea mai importanta pentru el, un baiat care isi da viata pentru mine. aveam aceeasi conceptie ca nu voi gasi niciodata un baiat ''cuminte'' si intr-un final voi sfarsi in mainile unui nesimtit care isi va bate joc de sentimentele mele, tot ceea ce ti-am spus este adevarat si sfatul meu si parerea mea este sa mai astepti ca nu se stie niciodata cand vei gasi persoana potrivita si da exista si baieti buni dar foarte greu...

| AndyLavy a răspuns:

Da..este extrem de greu..insa toate la timpul lor. pana la urma fiecare isi gaseste perekea, insa depinde de el/ea sa o/il tina alaturi. asa ca atunci cand vei gasi o astfel de persoana tine de el cu orice pret pentru ca sunt extrem de rari! succes!

| anonima1995 a răspuns:

Intr-adevar este extrem de greu sa gasesti baiatul potrivit, dar trebuie sa cauti in continuare si sa nu iti pierzi speranta. Fiecare isi are jumatatea si intr-o buna zi o gaseste. Eu una am gasit un asemenea baiat cand ma asteptam mai putin, dupa multe dezamagiri si chiar daca mai are defectele lui si geloziile lui, stie sa isi recunoasca vina si sa isi repare greseala. Si tu vei gasi, fi convinsa!

| Crysty_Marincat_1982 a răspuns:

Nu este greu deloc trebuie sa ai rabdare doar atit