| ROCKERforever14 a întrebat:

E bina sa ascuti muzica rock ca eu o ador nu stiu de ce eu iubeam jazzul si iubeam calmul si uram imaginile si filmele horror dar acum iubesc rockul urasc linistea iubesc cascadoriile periculoase (mama nu tata da ) iubesc horrorul si altele inainte iubeam albul acum negruuuul si nu ma tragea la fete calr am amvut 7 dar acum cind vad o fata ma dau la ea si mi ese ce sa ntiplat cu mine ca eu nu doream asa dar nu regret acum sunt inima companiei oricum de ce mi sa intiplat asta care sunt cauzele

Răspuns Câştigător
| consiliera a răspuns:

Nu e nimic.Treci prin perioade.Azi iti place una, maine alta...Te cunosti singur.Nu e nimic grev.

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

Ai pitici pe creieraș laughing Trebuie să fii destul de matur ca să îți dai seama care este stilul tău de viață și să te controlezi.

Eu iubesc rock-ul și iubesc și liniștea. Care e faza?