| dragonslep a întrebat:

E bine sa maninci seara morcovi pe la ora 7 cam asa?

Răspuns Câştigător
| xLove a răspuns:

Da! Morcovii sunt buni oricand. Iti imbunatatesc veredea. E bine ca mananci des!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Morcovii ii poti manca la orice ora, rau nu iti fac

| Chαяtreux a răspuns:

Da

| Cataliciiii a răspuns:

Da, morcovi sunt ff buni!

| AliveOne a răspuns:

Da e chiar recomandat

| Kasia a răspuns:

Da.sunt foarte sanatosi

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

De fapt, morcovii (fructele și legumele în general) sunt foarte sănătoși, însă nu trebuie să îi mănânci decât la o distanță de 30 de minute între mese deoarece altfel fermentează în stomac din cauza amestecării cu mâncarea și te îmbolnăvești.

| minaj a răspuns:

Morcovii pot fi mancati la orice ora! nu ingrasa sunt legume si sanatoase pe deasupra, ajuta la reglementarea vederii si o sa ai o vedere "sanatoasa"

| apaminerala51 a răspuns:

Da, nu are importanta cand ii mananci. Sunt foarte buni pentru ochiwinking