| LCD a întrebat:

E ceva rau in asta :
imi place de el de mai mult de un an... a fost intodeauna ceva intre noi.si acum cand puteam fi impreuna. l-am refuzat, pentru ca ma consider mai frumoasa decat el.adica nu neaparat mai frumoasa, dar nu se ingrijea atat de mult precum vreau eu, si nu se imbraca nici foarte fain...
acum sunt cu un baiat pe care il plac f mult.si arata si foarte bine big grin

ce credeti? ca sunt prea...interesata de aspect :-s

14 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Depinde ce doreşti. Dacă eşti în căutare de "aventuri", aspectul contează. Dacă vrei o dragoste care să dăinuie, mai bine te uiţi după sufletul oamenilor. Oricum, eu nu am ţinut prea mult de aspect în alegerile mele...happy

| RooN a răspuns:

Nu cred fiecare om alege ce crede ca e mai bine pentru el. Dar cum ti-a placut de el 1 an si cand a ati avut ocazia tu ai zis ca el nu se ingrijeste si alea::-s asta n-am inteleshee hee

| LCD explică:

Are alta prietena acum.oricum.doar nu trebuie sa astepte dupa mine.
dar cu actualul e f bine.deci eu. oricum nu regret happy

| juno a răspuns:

O sa vina o varsta la care nu o sa mai conteze aspectul exterior atat de mult, si o sa preferi un baiat care are minte si cu care te poti intelege decat un baiat care se imbraca si arata binewinking.

| Allegria a răspuns:

Mda...cam prea interesatalaughing
nu conteaza aspectu`...adica...sa fie acceptabil, dar tu decizi pana la urma:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veneam de la un antrenament si eram ud fleasca si treningul tot cu adidasi si murdar de noroi pentru ca era o zloata de nu te putea-i pastra curat pe strada dar in padure.Si intimplarea a facut ca prietena mea sa fie in drum cu citeva cunostinte si s-a facut ca nu ma vede. A vazut ca nu am sunat-o sau nu am mai avut nici o incercare de a o gasi a venit ea dar nu am mai putut restabili legatura pentru ca nu corespundea ambalajul.Asa si cu tine. Poate sa aiba toate calitatile daca n-are ambalaj cu fundita frumoasa tot degeaba. O zi buna.

| LCD explică:

Harciog nu fi suparat.
eu nu am spus ca vreau un fat frumos.
m-am gandit ca eu.in primul rand, nu m-as fi simtit bine mergand cu el pe strada, eu fiind imbracata mai elegant(pentru ca asa imi place sa ma imbrac) si el, in adidasi, blugi si o geaca sport. intelegi?
si nu imi sta in fire sa ii spun ''ba...cumpara-ti niste haine mai.asa''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai observat, eu te-am inteles perfect domnisoara.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca e vorba de alegerile tale peronale ci nu de cei 2 baieti in povestea asta.Desigur ca ai fi o mica scorpie daca i-ai spune ca arata ca naiba si ca nu se ingrijeste...Fiecare sac are peticul lui, toti avem neajunsuri si tot asa...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

După părerea mea, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul meu e,, DA" esti prea interesata de aspectul celorlalti. incearca sa iti schimbi comportamentul caci vei fi data afara din societate. mult noroc!

| madalinwtza a răspuns:

Salut E! in ziua de azi fetele, dar si baietii nu mai sunt interesati de cum suntem noi in realitate si ce avem pe suflet, ci sunt interesati de corpul nostru respectiv de bani. Stiu ca este foarte trist ceea ce tocmai am spus dar asta este crudul adevar. Este posibil ca tu sa fii interesata mai mult de aspectul fizic decat de ceea ce este respectivul baiat, dupa cum este vorba dragostea e oarba! Dar ai mare grija ca persoanele care ne inconjoara nu sunt mereu ceea ce par!

| LCD explică:

Unii vad ca au inteles o mare prostie.
cum ca as fi o fitoasa si o increzuta care umbla si care iese doar cu pers. bine imbracate si care au o imagine buna.
eu vroiam sa pun in evidenta cum ma simt eu, langa el, in conditiile respective.
voi fi data afara din societate...auzi raised eyebrows

| catalinutz1288 a răspuns:

Momentan se pare ca esti interesata mai mult de aspect, dar cand o sa fi mai matura si mai in varsta o sa iti alegi partenerul de viata dupa suflet iar aspectul exterior o sa conteze putin.