| kyjonopsy a întrebat:

E chiar ciudat(sau nu stiu care e cuvantul potrivit) daca nu ai prieten la 15 ani si nu ai avut niciodata inainte?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

No! Chiar mai bine că nu te-ai complicat, pentru că oricum la astfel de vârste nu duce la nimic doar la suferinţă!

| mona a răspuns:

Nu e ciudat deloc

| Just1dream a răspuns:

Astazi, toata lumea are prieten/a. intr-o clasa sunt nu stiu cate cupluri, o relatie dureaza in medie o luna... stiu prea bine povestea asta, dar nu imi place ideea. desi incerc sa ma conving ca nu e nimic ciudat in a nu avea prieten la 15-16 ani si gasesc deseori argumente care sa imi sustina teoria, nu pot sa nu ma simt prost cand in jurul meu, toata lumea se tine in brate si se saruta, iar eu sunt pe langa laughing
eu zic ca e mai bine sa astepti acel moment incarcat de magia unui inceput de iubire, sa traiesti clipe frumoase la momentul lor decat sa pierzi "trenul care te duce la destinatie" doar pentru ca unul a venit mai devreme.

| AtateaConditii a răspuns:

Nu-i nimic, daca nu simti nevoia. Dar daca ai o problema si vrei sa ai dar ti-e frica sau rusine trebuie sa stii ca toti am trecut prin asta si rusinea exista la toti la inceput.

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Nu.Fiecare e în felul său.

Răspuns utilizator avertizat
| τττ a răspuns:

Bună.
Este foarte normal.Verișoara mea are 24 de ani și nu a avut niciodată un iubit! Dă-i timpului timp!
Pa, pa.

| anapricopi76 a răspuns:

Buna,nu e nimic ciudat o sa ai cand va fi momentul.

| Lorre1214 a răspuns:

Nu chiar, multe fete nu au avut niciun prieten pana la 15 ani si nu este nimic rau in asta.winking

| Amelyaa a răspuns:

Nu e nimic. Si eu am 15 ani si nu am avut prieten.