| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

E ciudat. Când sunt intr'un loc cu oameni mulţi(mall, şcoală etc) mă simt bine, răd sunt veselă cum eram de obicei dar de la o vreeme am inceput să ascult linkin parca, evanescence si rock in general (lumea crede că de aia mă comport ciudat dar eu nu sunt de aceiaşi părere)şi cănd sunt singură mă simt tristă. inutilă parcă şi am o stare de sprit.nu tocmai bună, şi sunt intotdeauna pesimistă

Unii zic că e depresie.eu cred că e de la stres da mă rog. Voi ce credeţi?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum o duci pe acolo poti fi stresata sau nu te impaci bine cu unele persoane.

| aliceinchains a răspuns:

Dacă asculți rock nu înseamnă că ești în depresie. Sunt multe persoane care ascultă rock și sunt foarte ok.hee hee
Cred că ar trebui să îți faci mai mulți prieteni, să fii mai sociabilă. Să nu mai stai singură, sau să ai tot timpul ceva de făcut ca să nu te plictisești...și nu o să te mai simți așa.

Btw, Amy Lee are o voce superbă.batting eyelashes

| YukiDramaQueenHypnoticPoison a răspuns:

Hey ^^ e totul ok. Si eu ascult Linkin Park, Evanescence etc. Probabil ai un moment mai ciudat ( se intampla e normal sa se intample) esti stresata... nu are nici o legature muzica cu asta! ^^ oricum daca vrei sa vorbim despre muzica si sa ne cunoastem poti sa'mi dai add : yuki_kannibal ^^ XoXo