| pufarina a întrebat:

E clar Acum... http://www.rimel.ro/......gomez.html ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De ce ne-ar interesa viata lor?
Pe mine nu ma influenteaza cu nimic faptul ca Justin Bieber ii pune mana pe fund Selenei Gomez. straight face E viata lor, ce ne pasa noua?
Bafta

| AikkoxD a răspuns:

Cine se aseamana se aduna. happy

| Crisu a răspuns:

Sincer chestia trista la ei e ca ea e cu 2 ani mai mare decat ea. Mie chiar imi place de Selena, dar cum a dat cineva un comentariu si pe site, nu vi se pare ciudat?
Cand Jonas Brothers aveau mai mult succes ca acum, a umblat cu Nick Jonas.Cand Twilight avea mai mult succes, a umblat cu Taylor Lautner. Iar acum, cand toate fetele sunt in voga, umbla cu Justin. straight face
Cum am spus si mai sus, nu am nimic cu ea, sincer chiar imi place. Dar cu toate astea...
Si oricum laughing ei asa sunt draguti, daca ii vezi pe strada si nu stii cati ani au.

| denisacosmina98 a răspuns:

E treaba lor, pe mine nu mă interesează.
Dar sper că Justin şi-a lut un tic-tac.hee hee

| Agradável a răspuns:

Ce ne intereseaza viata lor, pe mine nu maintereseaza deloc, au bani, sunt tineri, de ce sa nu-si traiasca viata?

| aleeee a răspuns:

Kk pishu. laughing

Mare lucru ca se saruta X cu Y. Ala s-a sarutat si cu Rihanna si o sa se mai sarute cu multe. Eu, de exemplu, nu il prea inghit pe pustiul acela, si mai ales pe fanele lui, care mereu incep cu toate chichitele de parca ce mare lucru ar fi. Pana la urma e viata lor, daca se iubesc cu adevarat, nimeni nu ii poate impiedica sa fie impreuna.