| Mirceadumb a întrebat:

E de la mine din liceu cu un 1 mai mica. O am la prieteni pe facebook, dar nu stiu cum sa o bag in seama. Cum sa incep sa vorbesc cu ea? imi place de ea si vreau sa vorbim... cateva idei. imi da like la poza si ii dau si eu ei.

5 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

"buna,parca te-am vazut la liceu la mine, as vrea sa te i9ntreb si eu ceva daca ai putin timp..."
"ai facut cumva materia X cu domnul profesor nu stiu cum?"
"ce parere ai de el ca la mine la clasa e nou"etc etc.

| motan444 a răspuns:

Buna scuze ca te deranjez la ora asta ma gandeam daca tot vine vacanta si nu prea facem maine ore nu ai vrea sa mergem la o cafea sa mai treaca timpul daca nu e deranjul prea mare

| darrio2007 a răspuns (pentru motan444):

Poate ca au varsta de o prajitura, nu de o cafea.

| motan444 a răspuns (pentru darrio2007):

rolling on the floor poate de acadele

| darrio2007 a răspuns (pentru motan444):

Corect.