| aquaxxs a întrebat:

E geloasa pe o prietena care nu am nicio treaba cu ea, ba chiar din contra, doar suntem prieteni buni. Ea crede ca o plac pe tipa aia si de asta se comporta diferit, ma respinge, nu ma lasa sa o sarut, si toate din cauza tipei aleia. Cum fac sa o linistesc, sa o conving ca n-am nicio treaba cu tipa aia si ca pe ea o iubesc si sa-si doreasca sa impartaseasca dragostea cu mine? O iubesc mult si ma raneste cand ma respinge...

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ehe! Ceva i-ai dat tu de gandit.

| EneCristian a răspuns:

Ii explici cu frumosul daca nu vrea sa inteleaga aia e explica-i si faptul ca atungi cand te respinge nu iti convine.

| aquaxxs explică (pentru EneCristian):

Eu am 15 ani ea 14... sfaturi?

| EneCristian a răspuns (pentru aquaxxs):

E copila ea nu intelege da fain poarta-te mai rece un pic cu prietena aia si explica-i cu frumosu scoateo la o intalnire arata-i semne de afectiune o floare sau ce ii place ei.

| aquaxxs explică (pentru EneCristian):

Mai ai vreun sfat?

| EneCristian a răspuns (pentru aquaxxs):

Da pentru 18 plus acu lasa asa arata-i ca pe ea o iubesti. Fi si tu un pic gelos asa doar de ochii ei.

| aquaxxs explică (pentru EneCristian):

Daca incep sa par gelos o sa creada ca are ea stapanire fata de mine si o sa ma raneasca in continuare... alte sfaturi? si alea 18+ thinking big grin