| Manjulikutza a întrebat:

E gresit sa spun unor persoane ca am avit paduchi in trecut? Eu am facut o si am argumentat prin faptul ca la un moment dat orice fata are paduchi si ca acestia trag la parul curat si spalat. Ce vor crede despre mine?

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Dacă dai peste niște copii, e posibil să te ia în râs, gândindu-se că ai fi avut o igienă precară. Cineva cu o gândire solidă n-are cum să râdă de asta, pentru că ar ști și alte cauze

| 1231242 a răspuns:

Daca inca mai ai, e foarte gresit...

| Iwliaaa a răspuns:

Da, este FOARTE greșit. În față nu îți va reproșa nimeni nimic dar „pe la spate" tot vor comenta și majoritatea vor crede că nu ai o igienă prea ok și încet, încet te vor renega. Scuze dar am fost sinceră, nu vreau să te mint.

| Nedelcu_Florina_1999 a răspuns:

Nu contează ce crede lumea, tu trebuie sa te simti perfect in pielea ta.