| LoveUbutUdontCare a întrebat:

E greu sa uiti pe cineva dupa o relatie de 1 an sau mai mult? Am vreo sansa sa fiu cu baiatul de care imi place mult, daca el e despartiti de prietena lui? Imi doresc mult sa fiu cu el, si si el si-a dorit asta; cred ca vrea si acum, doar ca banuiesc ca o iubeste pe fosta inca.

O sa poata vreodata sa se impace cu ideea ca nu vor mai fi impreuna? Ma va putea iubi vreodata?
Eu as vrea tare mult sa fiu cu el... e un baiat minunat, special, si pare perfect pentru mine. As vrea mult sa pot sa-i dau ceea ce merita...cum fac sa-mi acorde sansa?
Funda

3 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Buna. In primul rand tu suferi de un maaare complex de inferioritate. De uitat poti sa uiti pe oricine, chiar si dupa 5 ani sau 10. Dar mai intai nu mai fii asa de timida si nu te mai crede cea mai varza fata din lume pentru ca nu esti.

| LoveUbutUdontCare explică:

Nu ma consider deloc inferioara. Chiar am incredere in mine, si stiu ca ma place baiatul respectiv...doar ca e normal sa cred ca inca o iubeste pe fosta. Mi-e frica sa fac eu primul pas fiindca am mai patit-o odata si am picat de fraiera.
Nu stiu cum sa reactionez, daca merita sa-i arata ca imi mai pasa

| ramosana a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa il intrebi si sa vezi ce raspuns primesti, dar sa nu fi dezamagita daca poate iti va spune nu. Ti-o spun din experienta.