| anonim_4396 a întrebat:

E in clasa mea o fata care comenteaza la tot ceea ce spun, ce ar trebui sa fac, sa o ignor sau sa incep sa ma cert cu ea?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Pur şi simplu încearcă s-o ignori.
Dacă te vei lua în gură cu ea demonstrezi că nu eşti mai presus decât respectiva cu nimic.

Deşteptul cedează primul.

7 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Se zice ca pe prost trebuie sa il lasi in pace dar cel mai bine ca sa nu te enerveze du-te la ea si i-ao de fata cu toata lumea si intreab-o care e problema ei cu tine daca zice ca nici una spuni ca tu ai observat ca la fiecare lucru al tau ea comenteaza si ca sa se abtina.Bafta.

| Bittersweett a răspuns:

Cel mai bine este sa ii ignori rautatile, sa o lasi sa vorbeasca singura si sa ii demonstrezi ca ai dreptate prin fapte concrete. Dar daca tot atat iti acorda atentie..inseamna ca poate are o slabiciune pentru tine. stii cum se iubesc copii mici : se tachineaza, baiatu o trage pe fata de cosite si se ratoiesc unul la altullaughing

| deeadeea111 a răspuns:

Ignoro ca oricum cel mai destept cedeaza, lasa prostii sa comenteze cat vor

| florinipad a răspuns:

Simplu nu o bagi in seama

| AnKa76 a răspuns:

O ignori sau o lasi in pace.nu o bagi in seama si gata ca ce sa-ti faca? dar cum o cheama pe fata?

| Bebitsu a răspuns:

Daca vrei sa vii asa mai jmekerasbig grin ii zici o replica de sa-i inchizi gura si nu o mai bagi in seamatongue

| mona a răspuns:

Ar trebui sa incepi sa te certi cu ea, ignorand-o ii dai mai mu, te motive sa comenteze si probabil te va credea o lasa