| Alexandraaq a întrebat:

E normal ca cea mai buna prietena a mea sa nu ma cheme sa dorm la ea..chiar daca eu o chem la mine si vine? Sau sa nu ma cheme pe la ea pe acasa ziua, dar eu o chem pe la mine? :\
(Tin sa spun ca o lasa parintii..nu e asta problema)

15 răspunsuri:
| iKaede a răspuns:

Este total normal. unii pur si simplu nu se simt confortabil cu propria locuinta/nu le place cum arata, si de aceea cel mai probabil nu vrea sa te invite la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii place sa ii invadeti spatiul personal sau se simte incomoda cu musafiri happy
Nu este o problema, dar daca invita pe altele si pe tine nu, asta da ar fi o problema big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e normal, unii oameni au neoie de timp singuri. Sau, dupa cum au spus si altii, nu vrea sa invadezi spatiul personal, eu cand aduc oameni la mine prefer sa ii tin in bucatarie laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăhm, da. laughing

| Kenya a răspuns:

Poate are o problema, n-ai de unde sa stii. Eu spun sa vorbesti cu ea si sa nu te superi aiurea, fa in asa fel sa para ca nu esti disperata, doar putin curioasa tongue.

| MidnightR a răspuns:

Poate ii este rusine cu dormitorul ei?
Acum sa nu te gandesti ca cine stie ce secrete intunecat ar ascundelaughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Poate ca fata se rusineaza cu, casa ei, poate nu este chiar asa ca a ta sau poate, acasa este o persoana care o poate face de ras in fata ta. Poate fatase teme ca nu iti va placea casa ei si ca nu vei mai vrea sa fii prietena ei.Am avut si eu o prietena de genul asta, care facea la fel, de aceea stiu.

| Alexandraaq explică (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Ba nu! Adica nu are o casa urata si cand mergem la ea nu ne deranjeaza nimeni! Suntem prietene de cativa ani..si am mai fost pe la ea ziua si tot suntem prietene!

| ion1731 a răspuns:

Poate dormitorul ei e loc pentru orgie cu 15 negri si ea nu vrea ca tu sa ii fii concurenta, ca ei singura nu ii ajunge...

| Zacase a răspuns:

Depinde, motive sunt multe, de la o camera dezordonata pana la dormitul cu un catelus de plus. Apropo, chestia cu catelusul inca o fac multi adolescenti chiar daca ei se cred maturi, iti garantez laughing

| Deni237 a răspuns:

Pai intr-adevar ceva ii cam ciudat la treaba asta. Dar poti incerca sa vorbesti cu ea, nu trebuie sa o condamni pentru nimic, poti sa ii spui asa ca fapt divers, de ce nu te cheama sa dormi la ea. Poate nu ii place sa fie cineva la ea, eu am nevoie uneori sa fiu singura in camera si asa. Dar cel mai sigur ii daca o intrebi pe ea :*

| Ungureanu_Magdalena_1997 a răspuns:

Poate ca se simte jenata atunci cand este acasa cu parintii, sau poate ca tu o consideri cea mai buna prietena dar ea poate nu oricum ar trebui sa vorbesti cu ea deschis sa-ti spuna problema big grin

| stefanii a răspuns:

E putin cam ciudat pentru ca sunteti cele mai bune prietene si daca zici ca tu o chemi la ea ar trebui si ea sa te cheme la tine... Ar fi bine sa discuti chestia asta cu ea si sa lamuriti.Sa ne gandim ca poate nu ii place cum arat camera ei si ii e rusine sau poate nu ii place sa doarma noapta cu cineva in pat, vrea spatiu doar pentru ea... Nu se stie. Orice e posibil.
Sper ca te-am ajutat! happy :*

| Alexandraaq explică (pentru stefanii):

Pai daca nu ii place sa doarma cu cineva in patlaughing))) la mine in pat de ce doarme?