| TudorFox a întrebat:

E normal ca pentru cineva care nu si-a mai decalotat niciodata penisul sa ii fie greu sa il decaloteze iar dupa ce l-a decalotat sa il doara un timp capul penisului? Si sa stea mult timp in erectie

5 răspunsuri:
| Allin_Zallin_1992 a răspuns:

Nu e normal. Ar trebui sa vada un medic.

| TudorFox explică (pentru Allin_Zallin_1992):

Am patit si eu pe la vreo 13 ani cam asa, a durat o zi si dupa mi-a trecut. Tot trebuie sa ma duc la medic?

| TudorFox explică (pentru TudorFox):

Am 22 de ani in prezent

| Allin_Zallin_1992 a răspuns (pentru TudorFox):

Pai daca ti-a trecut, normal ca nu dar cel care a pus intrebarea tot ar trebui sa vada un medic.

| TudorFox explică (pentru Allin_Zallin_1992):

Pai eu am pus intrebarea