| TdsdfcelMaiStupid a întrebat:

E normal ca un elev sa rasfoiasca toata ora catalogul langa profesor?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și profesorul ce făcea?
Nu are voie așa ceva.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. În mod normal ar trebui ca Domnul sau Doamna Diriginte să îi spună elevului notele, absenţele ş. a. m. d. Baftă!

pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Nu e ``normal``
Dar depinde de increderea pe care o are profesorul in elev.
De exemplu, si eu mai rasfoiesc catalogul, la orele mai lejere, depinde de profesorul cu care am ora, si de circumstante
La sfarsitul semstrului trebuie incheiate mediile, si dirigu nu se descurca, asa ca ne ia pe mine si inca o colega.In mod automat am acces la tot catalogul.

| CybeRAthlete a răspuns:

Nu, dar depinde de profesor si de ora...
eu aveam voiehee hee
dat fara stilou pe langa mine... dar se facea rost tongue laughing
bafta

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă e în prezenţa profesorului, e în regulă.
Oricum, dacă apar ceva probleme, primul responsabil e profesorului căci cu el de faţă s-au petrecut.
Salut.

| metehne a răspuns:

Buna!happy

Intr-un mod obisnuit, un elev nu are nici un drept de a atinge "catalogul dirigintelui"!
Dar in ziua de azi elevi sunt" impertinenti"laughing, raspund, etc, etc.straight face asa ca nu mai ai la ce sa te astepti de la ei!

Sper ca te-am ajutat!big grin

| Patricia a răspuns:

Nu :o. Nici nu ai voie sa te atingi de catalog ca te exmatriculeaza ca e un document scolar important si nu stiu mai ce

| alin a răspuns:

Nui normal dar e practic in ziua de azi

| Nume a răspuns:

Logic ca nu o iubeste profesorul.

| BolO a răspuns:

Legal elevii nu au voie sa atinga catalogu decat in anumite conditzii.

| TdsdfcelMaiStupid explică:

Deci colega mea in fiecare ora de romana cand profesorul asculta, ea se uita in catalog si profesorul nu ii spune nimic. Toata lumea stie ca acest profesor are o "simpatie" catre fete, doar nu toate doar cele care il lasa sa le atinga pe fund etc. Si fata aceasta accepta asa ceva si are numai nota 10 straight face

| TdsdfcelMaiStupid explică:

Nu pot sa zic ca o iubeste (are 50 de ani profesorul)

| TdsdfcelMaiStupid explică:

Profesorul asculta din caracterizare si rezumat straight face

| TdsdfcelMaiStupid explică:

Am uitat sa va spun ca am poze cu ei facute in zile diferite si video happy

| TdsdfcelMaiStupid explică:

M-am gandit sa va arat niste poze cu ea de pe contul ei de facebook si hi5. http://www.facebook.com/Andreea.Alexandra08

http://hi5.com/......9%A0--html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este ca sstiu si eu asta ca sunt cu tine in clasa si nu mi se pare normal dar nai ce sa cfaci aluia de romana in fine pa

| AndreeaTs a răspuns:

Da, da. Andreea.
Nu-mi pasa de ea, dar nici nu-mi convie sa i-a note doar pentru ca-l lasa pe dirigu sa-i pune mana pe fund.