| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa ies cu un tip de 16 ani! eu am doar 14! cum fac sa scap de intrebarile mamei. daca ii spun adevarul, nu o sa ma lase sa ies cu el. mai ales ca l-am kunoscut pe net. mama e foarte grijulie si ii e frica sa nu mi se intimple ceva. eu simt nevoia sa ma intilnesk cu cineva! toata lumea la prima vedere crede ca am 18 ani. eu gindesc mai matur decit fetele de virsta mea si am nevoie de cineva care sa ma kuprinda si sa ma sarute, sa-mi spuna kit de mult ma iubeste, dar cea mai mare problema sunt parintii. ei cred ca eu sunt prea mica pentru baieti! va rooooog! cum scap de ei?

3 răspunsuri:
| Dragonfly6 a răspuns:

Da, esti prea mica. Ai 14 ani, ce dracu'? Traiti-va copilaria cat o mai aveti.
Imi place cum scrii, si vad "k gindesti mai matur".

| Bestxl a răspuns:

Fa ca parintii crede-ma, de multe ori nu am ascultat si intotdeauna, maama a avut dreptate, mereu te invata de bine si asteapta pana te va lasa, cum ai asteptat pana acum poti sa mai astepti putin ca nu esti chiar asa mica. Parinti ca ai tai ajuta lumea sa nu existe doar curve.winking Bafta.

| LauraGeorgiana99 a răspuns:

N-ai cum sa scapi de ei straight face Si eu am aceeasi varsta si trec prin aceleasi probleme, sad Incearca sa te aproprii de mama ta sa-i spui cat de minunat e baiatul respectiv, cat de grijuliu, discuta cu ea, asa e cel mai bine sau cu tatal tau. Discuta cu cel care stii ca te va sprijini si intelegewinking