| CravataAlbastra a întrebat:

E normal sa ma doară genunchi de la exercițiile la stepper? Nu ma doare dupa, ci in timp ce fac. Si nici nu ma pun bine pe stepper si ma dor genunchi.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, e normal. O să te doară până în momentul când corpul o să se obișnuiască cu exercițiile.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai au inceput sa te doara dupa ce ai facut prima data? Ca daca da... e posibil sa apara o durere totusi la inceput.

| CravataAlbastra explică (pentru DoarBogdan):

Prima data cand am facut exercitii nu ma dureau genunchii. Probabil m-am forțat prea mult si acum cand fac mereu ma dor?

| DoarBogdan a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Pai da. Cam asa e la inceput. Adica alta cauza nu poate sa fie. Dar oricum, o durere cu o durere trece. Ia-o mai usor pana cand incepe sa mai treaca din durere si apoi iar da-i tare happy

| CravataAlbastra explică (pentru DoarBogdan):

Ce baiat implicat esti!; ) Asa o sa fac.

| DoarBogdan a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Ma bucur happy