| ElizaaaX a întrebat:

E o fata in clasa imbracata mai mereu cu un aspect ieftin de pitipoanca si mereu are o treaba cu hainele mele(eu,de obicei, ma imbrac de la h&m in nuante neutre) si a inceput sa ma scoata din minti.Stiti ce ar trebui sa fac? FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Muffinss a răspuns:

Ignor-o, nu aspectul îl face pe om. Dacă pe ea atât o duce capul, las-o în legea ei.

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Și eu de obicei mă îmbrac cu hainele pe care le găsesc în dulap, însă habar nu am de unde apar, și totuși nu mă laud!
Ce treabă ai tu cu stilul tipei? Nu o bagi în seamă, se plictisește și nu te bagă în seamnă. Simplu, nu crezi?

| Salontanul a răspuns (pentru positivity):

Ai dreptate. Numai ca ele sunt la concurs nu la scoala. Vai de ea scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi si invata

| ElizaaaX explică (pentru anonim_4396):

Aham..Sunt a doua din clasa ca medie, imi fac temele, merg la concursuri, olimpiade etc.Imi permiti sa-mi pese de cum arat si de statutul meu "social"? happy