| UmbraDeVulpe a întrebat:

E o problema daca se misca putin mai usor degetul ala care vine dupa degetul mare de la piciorul stang si il mai simt si atunci cand scutur piciorul? Ce inseamna asta?... Oare sa fie de la durerea aia de picior pe care am avut o si a tinut vreo 3 saptamani? Se poate? Si trebuie sa ma duc la doctor si se va face bine dupa aia sau?

15 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Inseamna ca te plictisesti zilnic din moment ce gasesti atatea probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex00615 a răspuns:

Nu pare o problema serioasa, dar ar trebui sa mergi sa te consulte un ortoped

Răspuns utilizator avertizat
| Alex00615 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu cred ca se pune problema de amputare, aia vine doar daca te lovesti foarte tare la acel deget sau suferi vreun accident major

| Alex00615 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Si ca sa iti raspund la intrebare, nu, nu e normal, dar nu pare nici chestie de amputare. De aia zic sa mergi la un doctor sa te consulte

Răspuns utilizator avertizat
| Alex00615 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Exista operatii si chiar medicamente pentru oase. Dar nu stiu mai multe detalii ca nu sunt cadru medical. E de-asemenea o posibilitate sa fie pur si simplu ceva genetic la tine sau normal oricum. Dar atata vreme cat nu simti durere, asta e cel mai important, nu e cazul sa te impacientezi. Si eu am degetul mare si al doilea de la piciorul drept oarecum lipite de ceva ani buni

| Alex00615 a răspuns (pentru Alex00615):

Pardon, al doilea si al treilea sunt oarecum lipite

| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Tu cred ca ai nevoie de un psiholog prima data.
Chiar nu cred ca e posibil pentru un om sa aiba o durere si o problema medicala zilnica

Răspuns utilizator avertizat
| Alex00615 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu, la mine nu se întâmplă așa

Răspuns utilizator avertizat