| anonim_4396 a întrebat:

E o rusine sa ai o voce alto?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

De ce ar fi? dă impresie de hotărâre, seriozitate, maturitate chiar dacă posesorul are numai 15 ani

4 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Pana la urma este vocea ta si nu trebuie sa iti fie rusine cu ea.

| ngllllll a răspuns:

Cum sa fie o rusine. Pana la urma o sa intrebi daca este rusine sa existi. Nu degeaba a scris Cioran "Ispita de a exista". Alto este o voce calda, placuta. De obicei fetele care sunt alto au o personalitate mai profunda, mai calda.

De exemplu:

https://www.youtube.com/......tps?/watch

| anonim_4396 explică (pentru ngllllll):

Ai foarte mare dreptate! Iti multumesc mult de răspuns!

| Treaem24 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-ti fie rusine e vocea ta si sa te gândesti cu ea