| anonim_4396 a întrebat:

E o varsta mica sa ai prieten [iubit] in clasa a6-a? :-s Fundaaaaaa :*

7 răspunsuri:
| pietraruana a răspuns:

Eu cred ca nu este o virsta mica, deoarece acum sunt si mai mici care se intilnesc

| ThEKiDDuTz a răspuns:

Da,nu iti face iub acum cand esti micuta eu zic sa mai astepti mai tarziu o sa te bucuri de sfatul meu.:*happyhappybig grin:X

| StarkWolf a răspuns:

Sincer,da e o varsta cam micuta pentru un baiat, dar daca nu ai ce face si vrei sa te distrezi incearca, dar sa nu intreci masura!

| baru a răspuns:

Sall. Nu. Dar cu conditia sa se pastreze o relatie de prietenie curata bazata pe bun simt si educatie. Conteaza foarte mult baiatul. Pa!

| ĿФsт a răspuns:

Dupa mine nu! dragostea nu are varsta!tonguetongue

| Sabinutza16 a răspuns:

Nu are nimic sa ai un prieten "iubit" in la varsta asta! e normal :* sa ai un prieten sa te distrezi sa inveti in primul rand doar ca acest prieten nu trebuie sa te faca sa nu inveti happy ai grija ce faci! Bafta!

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Iubirea nu are varstahappy.Dar depinde uneori.