| Andreea1095 a întrebat:

E ok ca la o inaltime de 1.63m sa am 50 de kg? Eu ma vad putin grasa dar prietenul meu imi spune ca arat foarte bine asa.Voi credeti ca e in regula greutatea?

6 răspunsuri:
| hazvas a răspuns:

Da, e ok

| Necunoscuta31 a răspuns:

Esti foarte bine, medical vorbind, dar daca tu ai burtica sau mrg unde te vezi tu plinuta exercitle fizice+apa ajuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești grasă rău; e sezonul scobitorilor, nici nu știu cum ai curaj să ieși din casă.

| GS_Sebastian_1997 a răspuns:

E bine! Simte-te bine in pielea ta, daca crezi ca te ajuta...tonifiaza-te,fa exerciti happy O faci pentru tine, pentru a te simti impacata cu corpul, dar ai grija mult mai mult de suflet.

| ALittleDeath a răspuns:

Nu e ok atata timp cat tu te vezi grasa.
Nu te mai lua dupa niste numere. Nu alea trebuie sa reprezinte cat de multumita esti de tine, ci oglinda. Cand o sa te uiti in ea, sa fii multumita de ceea ce vezi. Din moment ce te vezi "putin grasa" nu e ok. Incearca sa faci schimbarile necesare sa ajungi la imaginea dorita.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pare ok happy

Oricum, NU ai precizat ce vârstă ai acum, pentru ca să vedem exact ce & cum.
INDICĂ acest detaliu, apoi mai vedem...

Toate cele bune!