| VulpeaDinUmbra a întrebat:

E ok daca pun in masina de spalat doar o pereche de pantaloni lungi si o pereche de pantaloni scurti? Ca alte haine nespalate nu am acum de culoare neagra, ca sunt negre astea 2 perechi de pantaloni.. Deci e ok sa pun doar astea 2 perechi la spalat in masina?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai obsesie pentru spalatul hainelor.
Posibil sa nu le stoarca fiind prea putine.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru darrio2007):

Pai si atunci trebuie de mana? Chiar si daca e vorba de o haina groasa? Ca astea e greu sa le speli de mana...

| darrio2007 a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Ai spus de doua perechi de pantaloni, nu de haina groasa.
Esti stupid cu asemenea intrebari.

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat pui numai culori negre, nu are importtanta ca-i tricou, pantalon scurt sau lung, ci ca toate sunt negre.

| Violleta2022 a răspuns:

Hei, iar ti-ai incalcat promisiunea!
Ai spus ca nu mai pui intrebari despre spalat rufe!
Ia de citeste ce ti-am scris pana acum, daca uiti d ela mana pana la gura, ca sunt zeci de topice pe aceeasi tema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Parca ziceai că nu mai pui întrebări despre spălat haine

| Madaxo97 a răspuns:

Poți să pui si o singura șosetă dacă vrei, o pereche de chiloți, ce vrei tu, mașina le va spăla, chiar dacă sunt puține și vei consuma multă apă aiurea. Ideal ar fi fost să aștepți să se mai strângă și alte haine, dar dacă nu mai poți aștepta și îți trebuie neapărat hainele respective, spală-le.

| LisaJulie a răspuns:

Da și eu am folosit mașina de spălat pentru doar 2-3 haine

| VulpeaDinUmbra explică (pentru LisaJulie):

Si se spala calumea si cu asa putine haine? Sau nu chiar