| VulpeaDinUmbra a întrebat:

E ok detergentul de la farmacia de detergent pentru haine negre si albe? Sau nici un detergent nu e ok pentru hainele negre si albe in afara de detergentii facuti pentru hainele negre si albe?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai promis ca nu mai intrebi nimic despre spalat rufe desi ai zeci de topice care deja le-am dezbatut pe forum, deci mergis i citeste-le daca ai bun simt, fara sa mai creezi topice noi:

Ai uitat de bunul simt?

https://www.tpu.ro/utilizator/abzgpb/intrebari/

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Violleta2022):

Repetarea unor intrebari, nu e spam? intreb, nu dau cu parul!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ba da si se poate suspenda contul.
De fapt coadadevulpe aka umbradevulpe si-a mai facut cateva conturi si adminul i le inchide, fiindca repeta la nesfarsit aceleasi intrebari, facand doar spam pe forum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasă te frate de spălat haine. Aruncă le și cumpăra altele

| simplaexsistenta a răspuns:

Recomand Farmacia de Detergent

| VulpeaDinUmbra explică (pentru simplaexsistenta):

Si pentru haine negre si albe deci? Nu le strica?

| simplaexsistenta a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Eu am spălat haine albe si negre cu detergentul lor si te asigur ca nu e nimic in neregula

| VulpeaDinUmbra explică (pentru simplaexsistenta):

Am spalat si eu sincer si s-a intamplat sa se decoloreze putin pantalonii... Si am pus numai haine negre, atat... Care o fi cauza atunci?

| VulpeaDinUmbra explică (pentru simplaexsistenta):

Cu farmacia de detergent am spalat deci, si numai haine negre si cum am zis, s-au stricat putin pantalonii, si unii ciorapi

| simplaexsistenta a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

La mine nu

Răspuns utilizator avertizat