| Lsydn a întrebat:

E ok o relatie cu 2 ani diferența? Adica eu am 17 fără 2 luni iar ea are 15

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Ai pus de 10 ori intrebarea asta. Da, este ok. Nu o sa patesti absolut nimic dpdv legal, cel mai important e sa o iubesti si sa o respecti pe fata

| 1onur a răspuns:

Sincer nu mi-aș fi lăsat copilul sa aibă relație cu un băiat la vârsta aia. De la 17 18 ani da dar la 15 ani este doar un copil.

| 1onur a răspuns:

Și clar ar fi trebuit să facem cunoștință să știu și eu cu cine se vede fata mea. Dacă ia își dorește să aibă prieteni de la acea vârstă este decizia ei eu sânt tatăl ei nu dușmanul ei este absolut normal că un adolescent sa aibă prieteni.