| 2696 a întrebat:

E oribilcrying( sunt clasa a 7a si m-am uitat la stiri si am vazut ca a fost aprobata legea cu 9 clase in generala...asta inseamna ca eu voi ajunge la liceu dabia la 17 ani? cine **** a aprobat legea asta ca imi ies din pepeni? nu mai vreau in generala ca am numai colegi cu minte de a 2 a crying voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Alex >D a răspuns:

Ai terminat acum a 7-a? Nu cred ca se pune in vigoare de la anul, mi se pare ca promotia care e acum a 6-a va prinde aceasta lege, din cate stiu.

4 răspunsuri:
| BicolorBell;x a răspuns:

Heihappy
Stai linistita, ca numai copii care trec anul asta clasa a5-a vor invata pana intr'a 8-a in generalahappy. Asa ca nu patesti nimichappy.

| teodoram a răspuns:

Ahh thinking pana la anul o sa se schimbe legea astawinking stai linistita!

| 2696 explică:

Sper sa fie cum ziceti voi

| apaplata_7449 a răspuns:

Oricum dupa aia tot 12 clase facihee hee