| TotEuMa a întrebat:

E posibil sa fii prea obosit incat sa te odihnesti?rolling on the floor) stiu ca suna aiurea dar de vreo 2 saptamani nu ma mai pot odihni deloc. adica dorm si ziua cand vin de la scoala, iar seara ma culc cam pe la 10 dar nu ma odihnesc deloc. De ce oare?

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Da, e posibil. Mi se intampla deseori sa fiu atat de obosita incat sa nu pot adormi...

| Clauvdgg a răspuns:

Ia culcate pe la 3 noapte si scoala-te pe la 9 timp de doua zile si nu te mai culca de loc in timpul zilei.
O sa fi franta de oboseala!

| dana90 a răspuns:

Pentru ca dormi de amiaza si creierul si organismul tau sunt odihnite deja nu au nevoie de mai multa odihna au nevoie de efort pentru a consuma odihna apoi poti sa dormi si vei fi odihnit