| Sixzy a întrebat:

E posibil sa te indragostesti de cineva doar din priviri? Adica sa il privesti atat de mult, incat sa te indragostesti.laughing

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E posibil sa simti o atractie puternica pentru acea persoana dar nu sa te indragostesti, uneori atractia e confundata cu dragostea

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da,este!
*-*

| raluca0306 a răspuns:

DAAA! La fel m-am indragostit si eu doar din acele priviri insistente big grin pf, parca te topesti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E posibil să ai impresia că te-ai îndrăgostit de cineva datorită faptului că l-ai privit pentru un timp mai îndelungat, dar nu vei începe niciodată să simţi ceva pentru o persoană doar fiindcă te-ai holbat la ea şi ea s-a holbat la tine în acelaşi timp şi din întâmplare, s-a făcut ca privirile voastre să se intersecteze.

| DIAPISY a răspuns:

Da este foarte posibil laughing.Si mie mi s-a intamplat :*