| Andreiutza1809 a întrebat:

E posibil sa te placa un baiat de 17 ani daca face chestiile astea:
-te enerveaza cateodata
- iti pune piedica
-te certi cu el
-se uita mult la tine sau cateodata cand te uiti la el isi schimba privirea
-se baga in seama cu tine, adica el incepe sa vb cu tine
-iti spune draga

Si cand nu te place ce face? Si daca nu te place cum il faci ca sa te placa?

Am nevoie urgent de un raspuns, multumesc pentru intelegerewinking

Răspuns Câştigător
| Daniellllll1 a răspuns:

Da, e posibil sa te placa, si cand un baiat nu te place nu-ti da de inteles.

| Andreiutza1809 explică (pentru Daniellllll1):

Cum adica nu-ti da de inteles, la ce te referi? happy
Si de unde sti ca e posibil sa ma placa, esti in aceeasi situatie?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Eh, sunt diferite situatii depinde de la baiat, la baiat.Mie cand mi-a "placut" de o fata. nu i-am dat de inteles, nu i-am putut vorbi..nu intru in amanunte.

| Andreiutza1809 explică (pentru Daniellllll1):

Aha, ok mersii mult pentru ajutorwinking

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cred ca te place. Incearca si tu sa-i dai semnale ca-l placi sau recunoaste-i pur si simplu si vezi cum reactioneaza.
Succes!

| Andreiutza1809 explică (pentru Adry05):

Stie ca imi place de el. Da nu face asa tot timpul, doar cateodata, si cam ce semnale. Si cand e vorba ceva de mine si el nu prea ii place ce aude.
Si daca cumva nu ma place cum pot sa-l fac sa ma placa, stii?

| Adry05 a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Trebuie sa fii tu insati, vorbeste mult cu el, fii deschisa, glumeata si daca va fi, va fi.

| Andreiutza1809 explică (pentru Adry05):

K, mersii mult pentru ajutor.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca din comportamentul tipul se deduce ca nu vrea decat un singur lucru de la tine, o mica "aventura".

| Andreiutza1809 explică (pentru anonim_4396):

Ok, da cam ce tip de aventura? adica la ce te referi Sebaschan? happy

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Cred ca vrea sa spuna ca la varsta asta majoritatea baietilor ( nu toti),vreau doar se*,repet nu toti,dar mai gasesti si d-aia, nu stii niciodata ce simte acel baiat pentru tine, nu stiu daca iti place de el spune-i, nu ai nimic de pierdut.
Chestia cu "-se uita mult la tine sau cateodata cand te uiti la el isi schimba privirea", se aplica in 99% cand unui baiat ii place de o fata.

| Andreiutza1809 explică (pentru Daniellllll1):

Pai imi cam place de el si el stie ca imi place de el pentru ca i-a zis un alt baiat, da cateodata e indiferent si cand spune cineva de el si despre mine, nu ii place ce aude, cateodata pare ca ma tine la mine si altadata nu, ce crezi ca inseamna asta? Si daca cateodata te imita, adica ce faci si tu face si el, ce inseamna?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Poate sa-i placa de tine, sau nu.Nu stiu ce sa spun, poate ii place de tine dar nu poate sa faca primul pas, sau chiar dimpotriva nu ii place de tine. Si chestia cu imitatul, habar n-am ce-ar putea insemna, nu fac asa ceva rolling on the floor)

| Andreiutza1809 explică (pentru Daniellllll1):

Ok. Mersii de ajutorwinking